Rodiče hledají asistenta pedagoga k chlapci s DS do 3.třídy ZŠ v Dolních Břežanech (Praha západ)

Marta Rosová Vytvořeno: 26.05.2021
Ve spolupráci se ZŠ v Dolních Břežanech (Praha západ) hledáme asistenta pedagoga pro syna s Downovým syndromem, který půjde v září do 3.třídy.

Ondra je milé, kontaktní a pozitivní povahy. V rámci kolektivu je oblíbený, ve třídě má kamarády, s nimiž se vídá i mimo školní prostředí. Nemá výchovné problémy. Občas bývá pohodlný a je třeba ho motivovat k práci. Jeho výuku je nutné koncipovat individuálně zejména v matematice a nyní z větší části už i v češtině. Syn umí relativně pěkně číst, píše tiskacím i psacím písmem, sčítá a odčítá do 20, procvičujeme číselnou řadu do 100. Postupuje stále kupředu, avšak pomalejším tempem než ostatní děti. Přístup školy je vstřícný, i po materiální stránce je škola skvěle vybavená.

Rádi bychom navázali dlouhodobou spolupráci s někým, kdo bude motivovaný stát se Ondrovi parťákem a průvodcem inkluzí. Zkušenosti s Downovým syndromem nebo speciální pedagogikou jsou vítány. Úvazek je možný jak plný (asistence ve výuce i v družině), tak částečný (asistence jen při výuce) za nadstandardních finančních podmínek.

V případě zájmu o pozici zašlete prosím své CV včetně průvodního dopisu na adresu marta.rosova@seznam.cz.

Kontakt:

marta.rosova@seznam.cz

«   zpět