Hledám v Ostrově a okolí práci asistenta pedagoga

Markéta Žitníková Vytvořeno: 26.07.2023
Dobrý den,

nyní jsem ukončila kurz asistenta pedagoga. Jsem po operaci páteře a mám statut OZZ, ale ráda bych se zpět vrátila do pracovního procesu. Mám základní certifikovaný kurz profesionálního kouče u Koučink centra Praha a jsem lektor primární prevence u neziskové organizace Světlo Kadaň. Jsem učenlivá, ráda komunikuji s lidmi a díky koučinku jsem si prohloubila i svou další dovednost naslouchání.

Tímto bych se chtěla zeptat, zda nebudete mít volné pracovní místo asistenta pedagoga. Od září či října 2023. Praxi už mám domluvenou v období září v MŠ Stráž nad Ohří, ale bohužel zatím volné místo asistenta pedagoga nemají.

Myslím si, že místo asistenta pedagoga by mohlo být dalším krokem v mé nové kariéře a mohla bych u vás uplatnit a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Pro Vaší organizaci bych byla skvělý článek, který přinese nový vítr a spolehlivého člověka, který umí být jak nápomocný, tak dokáže samostatně pracovat. Budu se těšit na spolupráci. Pokud budete mít zájem ráda zašlu svůj životopis.

Kontakt:

zitnikovamarketa@seznam.cz

«   zpět