Asistent pedagoga pro školní rok 2024/2025 - Jedličkův ústav a školy, Praha

Mgr. Libuše Foord Vytvořeno: 10.05.2024
Pro malé kolektivy tříd 2. stupně základní školy hledáme asistenty pedagoga s nástupem v přípravném týdnu školního roku 2024/2025 (k 26. srpnu 2024).

Pro tyto pozice jsou klíčové:
• spolehlivost, dobré pracovní návyky,
• schopnost práce v týmu pod vedením třídního učitele, ale také práce v širším týmu asistentů pedagoga v rámci Jedličkova ústavu a škol (v současnosti 43 asistentů pedagoga v ZŠ, SŠ a školách praktických)
• respektující přístup, otevřenost vůči jinakosti a lidem s postižením.

Zkušenosti z práce s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami jsou vítány, nejsou však výhradní podmínkou. Podstatná je ochota naslouchat, učit se z dobré praxe a podílet se na smysluplné práci.

Výše úvazku: 1
Místo výkonu práce: Praha

Kvalifikace:
• kurz asistenta pedagoga, SŠ nebo VŠ pedagogické, trestní bezúhonnost,

Nabízíme:
• plat dle pedagogické praxe v 8. platové třídě, příplatky, osobní ohodnocení, odměny, FKSP,
• supervize, vlastní zaškolení při práci se zvedáky, vozíky a jinými pomůckami, kurzy znakového jazyka a další možnosti vzdělávání,

O pozici asistenta pedagoga v Jedličkově ústavu a školách:
Pozice asistenta pedagoga v Jedličkově ústavu a školách je klíčovou v zajišťování podpory ve výuce při osvojování učiva a v rámci základních životních potřeb žáků a studentů včetně podpory v oblastech sebeobsluhy. Asistenti pedagoga pracují v součinnosti s učiteli a týmovými spolupracovníky s malými třídními kolektivy žáků s tělesným a kombinovaným postižením.

Kontakt:

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis a průvodní či motivační dopis na adresu níže. V průvodním dopise můžete zmínit něco o svých zkušenostech s žáky s postižením, o motivaci pracovat jako asistent pedagoga nebo o tom, v jakém prostředí a firemní kultuře byste chtěli pracovat. Libuše Foord, tel. +420 702 212 279 email: l.foord@jus.cz

«   zpět