ZŠ a MŠ J. Seiferta na Praze 3 hledá asistenty pedagoga na celý či částečný úvazek

Majerová Zuzana Vytvořeno: 02.01.2023
Asistent/ka pedagoga
Baví vás práce s dětmi? Chtěli byste se podílet na pomoci dětem z Ukrajiny se začleněním do života u nás? Zajímá vás pedagogika?
Hledáme česky mluvící asistenty/ky pedagoga do malotřídky pro děti z Ukrajiny při Základní škole Jaroslava Seiferta na Praze 3.

Plný nebo částečný úvazek, vhodné i pro občany z Ukrajiny nebo jiných zemí se znalostí českého jazyka na úrovni min. B2. Znalost ukrajinštiny není nutná.

Náplň práce: Asistence ve třídách pro děti z Ukrajiny, výuka českého jazyka
Místo výkonu práce: ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta, Vlkova 31, Praha 3
Pracovní úvazek na dobu určitou: od 1. února 2022 do 31. 8. 2022 s možností prodloužení.

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík;
- spolehlivost;
- kladný vztah k dětem;
- min. středoškolské vzdělání s maturitou;
- kurz asistenta pedagoga, pokud máte jiné než pedagogické vzdělání - možné si doplnit.

Vhodné pro studenty pedagogických fakult, možné i jako praxe.

Nabízíme:
- platové ohodnocení - zařazení do platové třídy 8 (25 040 Kč) + započtení pedagogické praxe; odpovídá cca 156,- Kč/1 hodinu, hrazené školní prázdniny
- osobní ohodnocení po zkušební době;
- odměny při pracovním, životním jubileu;
- vstřícný přístup ze strany vedení a kolektivu;
- podpora ve vzdělávání;
- dotované obědy ve šk. jídelně;
- vitamínové doplňky;
- finanční příspěvek na brýle, kontaktní čočky nebo spec.optické pomůcky (1x ročně);
- finanční příspěvek na knihy a dentální hygienu (1x ročně);
- příspěvek na rekreaci;
- vstupenky na kulturní akce;
- jarní zájezdy pro zaměstnance školy;
- vánoční večírek pro zaměstnance a mnoho dalšího.

Bližší informace můžete získat na tel. č. 222 721 550

Životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 15. 1. 2023 na e-mailovou adresu: pfauserova@skolaseiferta.cz, pí zástupkyně: Mgr. Z. Pfauserová

Kontakt:

Na zájemce se těšíme na e-mailové adrese paní zástupkyně Mgr. Z. Pfauserové: pfauserova@skolaseiferta.cz a na telefonním čísle 222 721 550.